Birol Güven’den “Yatak Odası Diyalogları”! – Tiyatro Oyunu

Birol Güven’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Yatak Odası Diyalogları” ile Zorlu PSM’de tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.Birol Güven’in televizyon ekranlarında anlatamadıklarını yazdığı kitabından tiyatro sahnesine uyarlanan “Yatak Odası Hikayeleri” ilişkilerde yaşadığımız komik hallerimizi, gizli kafa içi seslerimizi, akıcı ve komik bir dille bizlere anlatırken aynı zamanda biraz da yol gösteriyor. Goncagül Sunar ve Levent Ülgen’in karı kocayı canlandırdıkları bu keyifli oyunu sakın kaçırmayın, bizlere mutlaka eşlik edin.

Yatak Odası Diyalogları

Yıllardır tüm izleyenleri kahkahaya boğan Yatak Odası Diyalogları yoğun istek üzerine 6. Sezonuyla sanatseverlerle buluşuyor.

Ekranların beğenilen oyuncuları Goncagül Sunar ve Levent Ülgen, Birol Güven’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Yatak Odası Diyalogları” ile Zorlu PSM’de  izleyici karşısına çıkıyor.

Birol Güven TV’de anlatamadıklarını yazdı!

Türk tipi sitcomların mimarı, bu defa “özelimizi” tiyatroda anlatıyor. İlişkiler deki komik hallerimizi, gizli kafa içi seslerimizi ve Yatak Odası Diyaloglarını. Akıcı, keyifli ve komik, biraz da yol gösterici bir oyunla gözler önüne seriyor. Hayatınızdan çok tanıdık örnekler bulabileceğiniz, kahkaha dolu bir 2 saat sizi bekliyor.

Senarist Birol Güven’in altı yıl önce çıkan ve aynı adlı kitabından sahneye uyarlanan oyunda Goncagül Sunar ve Levent Ülgen karı-kocayı canlandırıyorlar. Sahnelendiği andan itibaren çok konuşulacak olan oyun, evli çiftlerin monotonlaşmış özel hayat diyaloglarını ele alıyor.

Oyuncular: Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Hasan Erdem, Melda Narin

Tarih : 11 Şubat Pazar, 16:30 / Zorlu PSM Drama
22 Şubat Perşembe, 20:30 / Kadıköy Halk Eğitim