En İyi 5 Lüks Otomobil Markası

En İyi 5 Lüks Otomobil Markası

Top 5 Luxury Cars

5. BMW 7 Serisi Bireysel
4. Audi A8 L
3. Jaguar XJ
2. Mercedes-Maybach S600
1. Rolls-Royce Phantom

BMW 7 Serisi Bireysel
İç mekan BMW Bireysel, Duman Beyaz / Siyahdaki tam ince taneli Merino deri, bir BMW için mevcut olan en kaliteli deri, örgü görünümlü dikişler ve el dokuması borular dahil koltuklar.

2017 Audi A8 L
A8 L W12’nin limitli (50 üniteli) versiyonu Poltrona Frau’nun Konyak rengi deri üzerine döşemeli koltukları, ahşap zeytin külü, açık gri kahverengi kaplama, “Audi exclusive concept” harfli eşik kaplamaları ile yapılmış küreler. , çok katlı halılar.

2017 Jaguar XJ
Yeni özellikler, yeni bir örgü desenli daha büyük bir ızgaraya sahip olan yeniden tasarlanmış bir ön panjuru içeriyor. Tampon, alt girişlerde yeni bir krom surround özelliktedir. Izgarayı çevreleyen tam uyarlanabilir LED farlar da otomatik yüksek kirişler içeriyor. Araç ayrıca “Double XJ” DRL’lere sahiptir. Arka kısımda LED arka lambalar ve oval biçimli egzoz uçları bulunur. Gövde alüminyum kullanılarak inşa edilmiştir. Model hem standart hem de uzun dingil açıklığı konfigürasyonlarında mevcuttur. Standart dingil mesafesinin kenarları arasında XJ R-Sport, orta şapkalar XJ R-Sport AWD ve XJ Supercharged ve üstteki XJR trim bulunur.

2017 Mercedes-Maybach S600:
Mercedes-Maybach S600, uzun özellik listesine eklenen zırh kaplaması ile 2017 model yıla yelken açıyor.
Mercedes-Maybach S600 Guard, sivil araçlar için en üst düzey balistik koruma olan VR10 sertifikalı ilk otomobil olarak gösterildi.

Rolls-Royce Phantom:
Phantom, otomobil dünyasında marque’yi efsaneye dönüştüren her şeyi bünyesinde toplayan İngiliz motorlu taşıtın simgesidir. Bu sekiz hızlı otomatik 453-hp 6.8-litre V-12 ile güçlendirilmiş bir ikon, neredeyse sınırsız seçenekler listesi sunuyor ve altı saniyeden daha az bir 0 ila 60 süre flaunts

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*