Karayip Korsanları: 5 – Sinema Filmi – Formatlar: 2D, 3D, 4DX 3D, Atmos 3D, D-BOX, Dublajli, IMAX 3D, MPX 3D, Orijinal Versiyon, ScreenX, Altyazili

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı 26 Mayıs’ta Sinemalarda!

Formatlar: 2D, 3D, 4DX 3D, Atmos 3D, D-BOX, Dublajli, IMAX 3D, MPX 3D, Orijinal Versiyon, ScreenX, Altyazili

Karayip Korsanları: 5 Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=aPJmK9V2Gt0

Johnny Depp, Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır.

Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dik başlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil, şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Yönetmen
Espen Sandberg,Joachim Rønning
Oyuncular
Johnny Depp, Javier Bardem, Geoffrey Rush
Süre: 129 Dakika
Tür: Macera