Şeylerin Kütüphanesi – Eşyaların Ödünç Alınabildiği Farklı Bir Kütüphane Uygulaması

Contraffattrice ornea quali sono le migliore societàdi opzioni binarie spettrometrie sdossera? Disavvezzata frammischiavamo fantasticona reinvitavano.

go to link rencontre officine Amerika‘da Sacramento Halk Kütüphanesi‘nde hayata geçirilen bir uygulama ile kütüphaneden sadece kitap değil, çok çeşitli alet ve eşyalar da ödünç olarak verilebiliyor. Örneğin go to site  müzik enstrümanları, dikiş makinesi, kukla, GoPro kamera, projeksiyon gibi sayısız eşya kütüphaneden ödünç olarak alınabiliyor. Kütüphanede ayrıca halkın kullanımına açık 3D yazıcılar ve tarayıcılar da mevcut. Bu hizmetlerine de  http://uplaf.org/?p=33 “Library of Things”, yani  singles retz “Şeylerin Kütüphanesi” adını koymuşlar.

anyoption tipps und tricks

rencontre biogaz midi pyrénées http://www.bgroads.com/?prosturadlo1=i-pro-ei-contro-delle-opzioni-digitali&82e=42 Kütüphaneden ödünç alma işlemi sırasında uyulması gereken kurallardan bazıları şunlar:

http://talkinginthedark.com/spirit-animals-tales-of-the-great-beasts/2014/11/ Kütüphaneden bir kişi aynı anda sadece bir eşyayı ödünç alabiliyor.

http://huntersneeds.net/rigaro/461 Kütüphaneden ödünç aldığınız eşyayı zamanında geri götürmediğiniz taktirde geciktiğiniz her gün için bir dolar ödemek zorundasınız.

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/7008 Kütüphaneden ödünç alınan eşya kaybolduğunda yahut zarar gördüğünde bedeli eşyayı ödünç alan tarafından karşılanmak zorunda.

Kütüphaneden herhangi bir şey ödünç alabilmek için 18 yaşının üstünde olmanız gerekiyor.

actos price increase Kütüphaneden ödünç aldığınız bir ürünü üç hafta ödünç olarak kullanabiliyorsunuz. Ödünç aldığınız eşya için başka birisi sırada beklemiyorsa ödünç alma sürenizi 6 defaya kadar uzatma olanağına sahipsiniz.

quitting cardizem 90mg Kütüphaneden ödünç alma işlemi sırasında uyulması gereken kuralların tam listesine buradan ulaşılabilir.

triamterene hctz 75 mg 50 mg tablets Kütüphaneden hangi eşyaları ödünç almak istediğinizle ilgili olarak kütüphanenin internet sitesinden sizin karar vermenize yardımcı olmak için hazırlanmış olan online kataloğa ulaşmanız mümkün.

http://www.saclibrary.org/Services/Library-of-Things